portal osiedli, dzielnic i miast

Wyszków - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Jubiler w Wyszkowie
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Jubiler w Wyszkowie

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
malutka01 
   

Nowy na forum


Wiek: 34
Dołączył: Śro Lip 27, 2011 12:54
Posty: 3
Skąd: Wyszków

PostWysłany: Śro Lip 27, 2011 12:57    Temat postu: Jubiler w Wyszkowie

czy w Wyszkowie jest jakiś godny polecenia jubiler? czy może lepiej do Warszawy się udać. Smile Chodzi mi o ofertę pierścionków zaręczynowych. Razem z moim chłopakiem szukamy właśnie pierścionka (nie chcę żeby on sam kupował, bo bardzo zależy mi na tym aby był elegancki i wyjatkowy, w wiadomo - faceci mają różne gusty Razz). W każdym razie zastanawiam się jednak czy nie wybrać się do jakieś sieciówki po taki pierścionek, np. do YES - bardzo podoba mi się ten brylant i nie wiem czy któryś z lokalnych jubilerów jest w stanie zaoferować tego typu biżuterię.
aliciak 
   

Nowy na forum


Wiek: 36
Dołączył: Sob Paź 10, 2015 12:49
Posty: 3
Skąd: Ostrołęka

PostWysłany: Śro Lis 18, 2015 16:27    Temat postu: Re: Jubiler w Wyszkowie

Jak planujecie zaręczyny to pewnie za chwilę ślub Smile gratulacje! chociaż poszukiwań na głowie będziecie mieli dużo więcej...obrączki, sala weselna, alkohol, atrakcje, suknia! i pewnie jakiś fotograf ślubny z Wyszkowa plus ewentualnie kamerzysta
ja mam to już za sobą Smile i korzystałam z portali ślubnych (których jest cała masa!) nie dość, że z poradami dotyczącymi przygotowań to jeszcze z listami firm świadczącymi te wszystkie usługi, które wam się przydadzą...więc udanych godzin przed komputerem Smile
Ronin11 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Czw Sie 15, 2013 12:06
Posty: 367
Skąd: Gdańsk-Centrum

PostWysłany: Śro Mar 02, 2016 15:38    Temat postu: Re: Jubiler w Wyszkowie

Jeśli kogoś interesuje fotograf ślubny ciechanów to polecam Esdestudio. Super zdjęcia w dobrej cenie Smile
Kazoo1 
   

Nowy na forum


Dołączył: Wto Sty 07, 2020 19:57
Posty: 1
Skąd: Wyszkowa

PostWysłany: Wto Sty 07, 2020 19:59    Temat postu: Re: Jubiler w Wyszkowie

Teraz chyba lepiej zamawiać wszystko przez internet - wychodzi taniej, szybciej i wybór jest większy. Ja chciałam sobie kupić coś z bursztynem i w okolicy było ciężko cokolwiek w ogóle znaleźć, a jak już było, to tandetne. Ostatecznie znalazłam w sieci sklep Gentarus i tam zamówiłam. Kolczyki i wisiorek wyglądają cudnie Wink
wisznicka 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Czw Gru 10, 2020 8:30
Posty: 1527
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Lis 12, 2022 17:27    Temat postu: Re: Jubiler w Wyszkowie

Odwiedzam czasem jubilera, zwłaszcza jak szukam jakiegoś fajnego prezentu. Najlepszy wybór jest w m1 i przede wszystkim są to sprawdzone ładne rzeczy w atrakcyjnych cenach
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama